13 April 2007

Elidor ile Bir Sürü Ben


Saçlarını fazla değiştirmeyen biri olarak aslında içimde nasıl bir canavar yatıyormuş, bir kaç gün önce fark ettim. Sanırım değişiklik yapmama durumum daha cok kuaförde boyama ve kesim işlemindeki daralma durumundan kaynaklanıyormuş.

Elidor'un yeni kampanyasının internet reklamlarına takılarak geldiğim saclarimyipraniyor.com sitesinde sanırım her kadında olan saçı ile oynama içgüdüsü ile hemen üye oldum, üye olduktan sonra da fikrin güzel, uygulamanın da kötü olduğuna karar verdim ama yine de saatlerce sitede kalıp kendimle oynamama engel olmadı.

Kendimde her şeyi denedim, kızıl, esmer, SARISIN! hatta kötü yola düşmüş kadın saçlarını bile denedim!Gerçi neden bu uygulamayı Elidor yapmış, neden bir saç boyası firması yapmamış anlamış da değilim ama İşte size bir sürü ben:)

5 comments:

Anonymous said...

Ne güzel yine ardı ardına yazmaya baslaman :)

Dilerim ayni tempo devam eder.

Anonymous said...

senin hayran kitlenden biri olarak o çoklu resimde sonuncu olanın favorim olduğunu söylemek isterim. Gerçi mevcut durumunu halen hoş bulsam da alternatif tarzların psikolojimiz üzerinde yarattığı hoş etkiyi çok iyi göstermişsin.
Her ne kadar onayına kalsa da bu yorum, sen oynuorm ben de yorumluorm.

Selin said...
This comment has been removed by the author.
Ray Kinsella said...

kızıl saçlı olan nilgün belgün e benzemiş... :P

Fanfan La Tulipe said...

Ortaikinciyi sevdim, citir yapmis ;)